O firmie
Oferta
Autoryzowany serwis
Referencje
Galeria
Ceryfikaty
Aktualności
Certyfikowany serwis
Kontakt20-lecie INTER GUMI (2012-05-22)
W czerwcu 2012 r. INTER GUMI obchodzi 20 rocznicę swojej ...
Czytaj więcej ...  
Marzec 2012 - Nowa usługa w Inter Gumi ! (2012-03-01)
Serwis klimatyzacji - W INTER GUMI można już teraz wykonać w pojazdach ciężarowych, autobusach i samochodach osobowych napełnienie , odgrzybianie , oraz sprawdzenie ...
Czytaj więcej ...  
Rzetelna Firma - kliknij i sprawdź

Dzieki nam dojedziesz bezpiecznie do celu.
Aktualności

W dniach 22.10.2010-23.10.2010 w Hotelu Habenda w Budzyniu odbyło się spotkanie partnerów handlowych firmy SAF-HOLLAND POLSKA. Wśród zaproszonych gości był także przedstawiciel firmy INTER GUMI Serwis Samochodów Ciężarowych i Naczep z Dębieńka. Od ostatniego spotkania minęły już prawie trzy lata .Wcześniej odbywały się te spotkania co roku , ale ogólnoświatowy , bardzo odczuwalny w branży transportowej kryzys i związane z nim dużo mniejsze obroty spowodowały że w ostatnich dwóch latach spotkania te się nie odbyły.

W tym roku firma SAF-HOLLAND POLSKA powróciła do tradycji i zorganizowała ponownie Spotkanie Partnerów Handlowych SAF-HOLLAND POLSKA. Polityka handlowa firmy SAF-HOLLAND Polska jest bardzo wyrazista , gdyż grupę głównych Partnerów Handlowych stanowi 10 firm z Polski , kilka firm z Ukrainy , Litwy , Łotwy i Estonii. I taka też grupa przedstawicieli tych firm spotkała się 22.października w Budzyniu.

Po uroczystym obiedzie odbyła się prezentacja .Pierwszą część prezentacji poprowadził Pan Marek Modrak - Prezes Zarządu firmy SAF-HOLLAND POLSKA. Dotyczyła ona głównie przedstawieniu ogólnej sytuacji w transporcie w roku 2010 i ostatnich dwóch latach , oraz przedstawieniu nowości które wprowadza lub zamierza wprowadzić firma SAF-HOLLAND w Europie. Z ważnych tematów dotyczących sytuacji w transporcie w latach minionych i obecnie było napewno przedstawienie prawie 60%-owych spadków sprzedaży osi i innych części zamiennych w roku 2009 .

SAF-HOLLAND jako jeden z największych producentów osi do naczep w Europie , był zmuszony obniżyć produkcję o ponad 50%. Obecny rok jest już znacznie lepszy gdyż sprzedaż osi SAF w Polsce kształtuje się na poziomie ok.6500 osi SAF ( dane do 15 października br ).

Jeżeli chodzi o nowości przedstawione przez Pana Modraka to:

  • Tarcze INTEGRAL ( bardzo trwałe , wykonane z dwóch typów żeliwa , umożliwiające lepsze oddawanie ciepła)
  • Tarcze koła ET 60 ( pierwsza seria próbna od początku stycznia 2011 r)
  • Nowy zacisk hamulcowy SBS2220 - powstał we współpracy z firmą HALDEX. Z zupełnie nowym klockiem hamulcowym , z dwurolkowym łożyskowaniem dźwigni, ołącznej wadze 31 kg!
  • Kontroler kosztów SAF TIRE PILOT - wydajny system do kontroli i utrzymania ciśnienia w oponach naczepy.
  • Oś z obniżonym korpusem

Druga część prezentacji prowadzona bła przez pracownika działu części zamiennych firmy GEORG FISCHER GF+ , która to firma została przejęta przez firmę SAF HOLLAND .

GF+ jest firmą specjalizująca się w produkcji siodeł sprzęgu oraz obrotnic do przyczep i naczep.
Pan Alexander z Niemiec przedstawił wszystkie podstawowe produkowane typy siodeł sprzęgu .
Omówił ich zalety i przeznaczenie.
Siodła które przedstawił to: SKS36/20 Plus , SK S 36/20 Plus D , SK S 36/20 Plus H , SK S 36/20 Plus GC6 .
 
Prezentacja zakończyła się dyskusją uczestników spotkania , odpowiedzią na zadane pytania przez prowadzących spotkanie .
 
O godzinie 19.00 , zaplanowana była uroczysta kolacja , a wieczór uczestnicy Spotkania Partnerów Handlowych SAF HOLLAND Polska spędzili w hotelowym pubie przy muzyce irlandzkiej.

« powrót

Więcej aktualności  
O firmie| Oferta| Autoryzowany serwis| Referencje| Galeria| Certyfikaty| Aktualności| Subskrypcja| Kontakt
Copyright 2007 by Trol Intermedia