O firmie
Oferta
Autoryzowany serwis
Referencje
Galeria
Ceryfikaty
Aktualności
Certyfikowany serwis
Kontakt20-lecie INTER GUMI (2012-05-22)
W czerwcu 2012 r. INTER GUMI obchodzi 20 rocznicę swojej ...
Czytaj więcej ...  
Marzec 2012 - Nowa usługa w Inter Gumi ! (2012-03-01)
Serwis klimatyzacji - W INTER GUMI można już teraz wykonać w pojazdach ciężarowych, autobusach i samochodach osobowych napełnienie , odgrzybianie , oraz sprawdzenie ...
Czytaj więcej ...  
Rzetelna Firma - kliknij i sprawdź

Dzieki nam dojedziesz bezpiecznie do celu.
Aktualności

W dniach 04.07.2007 do 06.07.2007 Firma INTER GUMI uczestniczyła w  spotkaniu najlepszych serwisów opon ciężarowych w Polsce -  Michelin Partner Plus.
Cała trzydziestka zjechała do Mrągowa na Mazury.

Plan spotkania był następujący:
- pierwszego dnia odbyły się dwie konferencje , podsumowujące trwający od ponad roku partenariat.
- drugiego dnia był wyjazd do Olsztyna i zwiedzanie Fabryki Opon Michelin.
- trzeciego dnia odbyła się jedna konferencja podsumowująca.

Pierwszą konferencję prowadził Dyrektor Działu Opon Ciężarowych Firmy Michelin Polska - Pan Sławomir Drzewiecki wraz z Panem Piotrem Machowiną - ,,Ojcem Chrzestnym,, Programu Partnerskiego w Polsce.
Na początku konferencji zostały przedstawione wszystkie Serwisy Michelin Partner Plus , po czym głos zabrał Pan Marcin Niewulis z Michelin Polska i wygłosił prezentację dotyczącą rozwoju Rynku Oponiarskiego w Polsce.
Po tej prezentacji Pan Piotr Machowina podsumował pierwszy rok funkcjonowania Programu Partnerskiego. Przypomniał wszystkim zgromadzonym co zakładał Program Partnerski i co zostało z niego zrealizowane.
Następnie przyszedł czas na nagrodzenie najlepszych.
INTER GUMI zostało nagrodzone w kategorii ,,NAJWYŻSZEJ DYNAMIKI ZAKUPÓW OPON CIĘŻAROWYCH,, porównując I półrocze roku 2007 do I pórocza roku 2006.

Taki sukces INTER GUMI potwierdza ogólny wzrost sprzedaży opon ciężarowych w Polsce o ok.16 % oraz wzorową obsługę przez serwis INTER GUMI flot transportowych.
Sumienna i systematyczne praca doprowadziła do powierzenia przez wiele firm transportowych prowadzenia pełnej gospodarki opon w tych przedsiębiorstwach.

Druga konferencja , była otwartą dyskusją wszystkich zaproszonych gości.Tematami przewodnimi dyskusji były aktualne problemy nurtujące Serwisy Opon w Polsce.
Okazało się że problemy te uzależnione są ściśle od lokalizacji danego serwisu.
Inne są problemy serwisów na Śląsku , inne w Wielkopolsce a jeszcze inne na tnz.,,Ścianie Wschodniej,,.
Forma konferencji najwyraźniej bardzo spodobała się Partnerom Plus , ponieważ ,,burzliwa,, duskusja przedłużyła się do godzin wieczornych.

Następnego dnia zaplanowany był wyjazd do Olsztyna i zwiedzanie Fabryki Opon Michelin.
Fabryka w Olsztynie jest najnowocześniejszą Fabryką Opon koncernu Michelin w Europie.
Zatrudnia obecnie  4300 pracowników. Na powierzchni ponad 170 hektarów produkuje się opony osobowe, dostawcze , rolnicze no i oczywiście ciężarowe.
O nowoczesności fabryki w Olsztynie świadczy fakt , że produkuje się w niej opony ciężarowe marki Michelin , natomiast rodzime Kormorany produkowane są w fabryce Michelina w Rumunii.
W Olsztynie odbywa się także produkcja mieszanek gumowych do produkcji bieżników, oraz produkcja form do opon.
Na terenie fabryki znajduje się także ogromne centrum logistyczne na terenie którego funkcjonuje magazyn z prawie 1.000.000 szt opon.

Trzeci dzień spotkania był wytyczeniem założeń na najbliższe miesiące dla wszystkich Michelin Partner Plus.
Wszyscy uczestnicy stali się lepszymi Partnerami nie tylko wobec firmy Michelin , ale także wobec siebie .
Każdą Firmę interesuje najbardziej własny biznes , jednak biznes konkurencji nie musi być czymś co przeszkadza w rozwoju Firmy ,lecz wręcz odwrotnie może  prowadzić do własnego rozwoju .


Przekazane wzajemne doświadczenia napewno zaowocują jeszcze lepszą obsługą flot transportowych , oraz lepszą organizacją pracy poszczególnych serwisów.


 « powrót

Więcej aktualności  
O firmie| Oferta| Autoryzowany serwis| Referencje| Galeria| Certyfikaty| Aktualności| Subskrypcja| Kontakt
Copyright 2007 by Trol Intermedia